Густий джем зі слив з корицею на зиму: дуже смачно та ароматно, прекрасний рецепт, в який я закохалась

Густий джем зі слив з корицею на зиму: дуже смачно та ароматно, прекрасний рецепт, в який я закохалась
Густий джем зі слив з корицею на зиму
Зараз саме сезон слив, тому хочеться заготовити щось цікаве і смачне на зиму! Хочу сьогодні Вам запропонувати СЛИВОВИЙ ДЖЕМ з корицею. Щиро рекомендую приготувати кожному, пиріжки із цим джемом виходять надзвичайно смачними.

Інгредієнти:

  • 1 кг слив,
  • 800 гр цукру,
  • половина палички кориці.

Приготування:

Сливи миємо, відокремлюємо від кісточок і поділяємо на дві половинки.Далі викладаємо в ємність в якій будимо варити джем (я варю в 8 літровому казані) і засипаємо цукром.Так залишаємо на 30-45 хвилин, щоб сливи пустили сік.Далі ставимо сливи на вогонь і постійно помішуючи доводимо до кипіння, знімаємо пінку і варимо протягом 15 хвилин.Далі вимикаємо і залишаємо настоюватися на ніч (12 годин)Зранку, трохи розминаємо сливи занурювальним блендером, додаємо половину палички кориці і варимо джем до готовності 45 хвилин.Дістаємо паличку і гарячим перекладаємо джем по заздалегідь стерилізованих банках і закриваємо кришками, накриваємо і залишаємо до повного охолодження.
Я робила в пропорції 4 кг слив – 3 кг цукру, вихід готового джему 8 банок по 550 грам.
Сливовий джем виходить дуже смачним, ароматним, з легкою ноткою кориці, дуже рекомендую його Вам приготувати!Такий джем прекрасно зберігається при кімнатній температурі, його можна готувати з різних сортів слив!
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Оцініть статтю
Філіжаночка - перевірені рецепти