Беру дві ложки йогурту і яйце, і готую “гору” смакоти до чаю – вся сім’я була в захваті: ніжне домашнє печиво – так просто, але так смачно

Це печиво настільки ніжне, немов тане в роті! Незвичайне, розсипчасте і дуже смачне. Готується просто, швидко і без проблем. Вся моя сім’я була в захваті! Ділюся рецептом.

Приготування:

У тарілку вбиваємо яйце, додаємо сіль, ванільний цукор, цукор і все гарненько перемішуємо.

Додаємо кукурудзяний крохмаль і знову добре перемішуємо. Наливаємо олію і перемішуємо.

Викладаємо йогурт без смаку і перемішуємо.

Просіюємо розпушувач і перемішуємо. Просіюємо борошно і замішуємо тісто.

Відкриваємо невеликі шматочки тіста і завертаємо в тонкі джгути. Беремо по одному джгуту, звертаємо навпіл і з’єднуємо хвости.

Розрізаємо навпіл, щоб не були довгими.

Обвалюємо в цукрі і викладаємо на деко з пергаментним папером. Випікаємо 15 хвилин при 180 градусах.

Занурюємо з двох сторін в розтоплений темний шоколад.

Інгредієнти:

  • Яйце куряче – 1 штука
  • Сіль – щіпка
  • Ванільний цукор – 8 грам
  • Цукор – 60 грам
  • Олія – 50 мілілітрів
  • Кукурудзяний крохмаль – 2 столові ложки
  • Класичний йогурт – 2 столові ложки
  • Розпушувач – 1/2 чайної ложки
  • Борошно пшеничне – 250 грам
  • Темний шоколад
Оцініть статтю
Філіжаночка - перевірені рецепти