

Сьогодні пропоную згадати про таке чудове печиво на розсолі практично з нічого. Цьому рецепту багато – багато років і незмінно він рятує, коли потрібно приготувати щось до чаю.

Інгредієнти:
- 300-310 грам пшеничного борошна в/г
- 110 мл розсолу з-під огірків або помідор
- 60 мл олії
- 85 грам цукру
- 1 ч. л. ванільного цукру
- 1/2 ч. л. соди
- 2-3 ст. л. густого джему
Приготування:
- У мисці з’єднати олію, цукор та ванільний цукор.
- У розсіл додати соду і перемішати.
- Влити розсіл до олії з цукром, перемішати.
- Частками ввести борошно і замісити м’яке нелипке тісто.

- Тісто розкачати в пласт завтовшки 3-4 мм. Вирізати кола.

- У кожного кружечка всередині пальцем зробити поглиблення, а по колу ножем зробити кілька надрізів.

- І злегка прищипуючи сформувати пелюстки.

- Заготівлю відразу перекласти на деко.
- Перед випіканням у серединку кожної квіточки видавити джем. Або можна покласти родзинку.

- Випікати печиво на розсолі в духовці при 180 гр. С близько 10-12 хвилин до золотистого кольору.















