
Неймовірно смачний та ніжний вершково-шоколадний десерт – простий у приготуванні, інгредієнти звичайнісінькі. Десерт не лише смачний, а й ситний.
Рецепт:
- 200 г шоколадного печива
- 125 г арахісу
- 80 г вершкового масла
- 230 г вершкового сиру
- 200 г шоколадно-горіхової пасти
- 100 г + 350 г холодних вершків (33-36%)
- 40 г цукрової пудри
- не багато шоколаду для прикраси
Приготування:
Шоколадне печиво подрібнити блендером у дрібну крихту

Також дуже дрібно блендером подрібнити арахіс


Подрібнений арахіс додати до крихти з печива і все добре перемішати до однорідності ложкою


Додати до цієї суміші розтоплене вершкове масло і все ретельно перемішати ложкою. Має вийти консистенція як на фотографії



У форму діаметром 20 см, застелену пергаментом, викласти суміш і ложкою щільно утрамбувати дно і з боків, щоб вийшла всередині форми чаша цієї суміші. Забрати в холодильник приблизно на 30 хвилин для застигання.


За цей час приготувати крем для першого шару. Вершковий сир та шоколадно-горіхову пасту збити добре міксером до однорідного стану


Безперервно збиваючи додати до цієї суміші 100 г холодних жирних вершків. Повинна вийти однорідна густа консистенція


Дістати з холодильника застиглу основу десерту. Заповнити виїмку отриманим кремом та розрівняти. Приблизно на 30 хвилин знову забрати в холодильник для застигання першого шару крему

Для другого шару крему 350 г холодних жирних вершків добре збити міксером. Додати цукрову пудру, збивати до стійких піків


Викласти цю частину крему на перший шар, що застиг, розрівняти і знову прибрати в холодильник мінімум на 30 хвилин

Готовий застиглий десерт дістати з форми, прикрасити подрібненими горіхами або подрібненим арахісом. Зверху, за бажання, можна прикрасити шоколадом


Готово! Можна приступати до чаювання







