Улюблені цукрові булочки як у дитинстві (за рецептом моєї бабусі): хрумкі зовні та ніжні всередині
Найсмачніші цукрові булочки «як у дитинстві» готую дуже часто! Виходять хрусткими зовні та ніжними всередині. Готуються простіше простого, із звичайних інгредієнтів.
Інгредієнти:
Об’єм склянки 200 мілілітрів
Тепле молоко – 1,5 склянки
Яйце – 1 штука
Дріжджі – 1 столова ложка
Сіль – дрібка
Ванільний цукор – 1 пакетик
Соняшникова олія – 1/2 склянки
Борошно – 5 склянок
Цукор – 4 столові ложки
Для начинки
Соняшникова олія
Цукор
Для змащення
Яєчний жовток – 1 штука
Приготування:
У ємність вливаємо молоко, додаємо цукор, дріжджі та перемішуємо.
Залишаємо на 5-10 хвилин. У чисту ємність насипаємо борошно, посипаємо сіллю та вливаємо молочну суміш.
Додаємо олію, ванільний цукор, яйце, перемішуємо і замішуємо тісто. Чисту миску змащуємо олією і кладемо тісто.
Наділяємо тісто на шматочки і скачуємо в кульки.
Кульки розкачуємо, змащуємо олією і посипаємо цукром.
Згортаємо в рулетик та защипуємо краї.
Складаємо навпіл і зверху робимо надріз.
Розгортаємо і викладаємо на лист, застелений пергаментом. Накриваємо рушником на 30 хв.
Змащуємо збитим яєчним жовтком та випікаємо при 180 градусах – до готовності.
Смачного!
Оцініть статтю
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓